1 000 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis Pavyzdys

0 Prekės
#
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
0,00 €

Nepamirškite apie reguliarią techninę priežiūrą ir atodalių keitimo intervalus automobilyje MERCEDES-BENZ SLS AMG

Mercedes-Benz SLS AMG

Automobiliai Mercedes-Benz SLS AMG yra leidžiami nuo 2010 metų ir iki šiol. Pirmaisiais gamybos metais modelis gavo apdovanojimą iš žurnalo „Playboy“, kaip geriausias metų automobilis. Mašinų surinkimas vykdomas Zindelfingeno mieste, Vokietijoje.

Mercedes-Benz SLS AMG sukūrimo istorija

Frankfurto automobilių parodoje 2009 metais vokiečių kompanija pristatė automobilių mėgėjams naujovę – super automobilį Mercedes-Benz SLS AMG C197. Dviejų durų kupė perėmė idėjas, taikytas Mercedes-Benz SLR: naujų technologijų, galingumo ir stiliaus derinimą.

Kaip buvo įprasta Mercedes-Benz kompanijos sportinių automobilių eksterjero dizainui, automobilis pasižymėjo ilgu variklio dangčiu, šviesos diodų žibintais ir didelėmis sportinėmis oro įsiurbimo ertmėmis. Automobilio kėbulas pagamintas iš aliuminio.

Radiatoriaus groteles skiria horizontali chromuota briauna su emblema centre. Saugumo sistemoje gamintojai pritaikė naujovę: ant automobilio durų skląsčių sumontavo įrenginius, kurie suveikia avarijos atveju. Tai leidžia gelbėtojams greitai patekti į saloną, jeigu tai yra būtina. Šiame modelyje puikiai dera klasikinis Mercedes-Benz sportinių automobilių dizainas ir šiuolaikinis priėjimas.

Mašinos salonas išsiskiria ekonomika ir sportiniu stiliumi. Jo apdailai naudojama aukštos kokybės oda ir įdėklai iš metalo.

Automobilis pasižymi puikia aerodinamika. Išstumiamas aptakas automatiškai keičia pasvyrimo kampą, kai mašina pasiekia 120 km/h greitį, kas užtikrina papildomą prispaudimo galią.

2011 metais įvyko Frankfurto automobilių paroda, kurioje automobilių mėgėjams buvo pristatytas naujas Mercedes-Benz SLS AMG R197 kėbulas – rodsteris. Sudedamo stogo konstrukcijoje naudojamos tokios medžiagos, kaip plienas, aliuminis ir magnis. Gamintojai pakeitė „kregždės sparno“ tipo duris įprastomis atveriamomis. Kūrėjai padidino kėbulo tvirtumą, kas padidino automobilio masę nuo 1695 iki 1735 kg.

Pirkti internetu su nuolaida arba specialiu pasiūlymu - TecDoc Inside

Duomenų kopijavimas be išansktinio TECDOC sutikimo yra draudžiamas. Ypač draudžiama kopijuoti visą duomenų bazę ir ją platinti. Pažeidus šias autoriaus teises ir nustačius tokius atvejus, nustatyti asmenys bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Tarptautinis klientų aptarnavimas

Klientų aptarnavimas Lietuva[email protected]Autodoc.lt – Karštoji linija ir klientų aptarnavimo

© 2019 www.autodoc.lt: AUTODOC internetinė parduotuvė

Nauja ir supaprastinta paieška tinklapyje leis Jums lengviau rasti reikiamą dalį. Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys Stabdžių Diskas
Atsarginės dalys + Gamintojas Alyvos Filtras DENSO
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas Uždegimo Žvakė AUDI
Atsarginės dalys + Prekės numeris Valytuvo Gumelė DFR-005
Prekės numeris SKWIB-0940090
Prekės numeris + Gamintojas 298W0013 RIDEX
OEN MZ690431
OEN + Gamintojas 0018205844 STARK
loader Prašome palaukti...