Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
20 Prekės

Jeigu norite, kad kelyje po ranka visada turėtumėte šviežių produktų ir atvėsintų gėrimų, reikia įsigyti automobilinį šaldytuvą. Jis yra nepakeičiamas ilgų kelionių metu ir ilsintis gamtoje.

Kokie būna automobilinių šaldytuvų tipai

Įrenginiai skiriasi tūriu. Pavyzdžiui, kataloguose galima rasti dėžes, skirtas 8, 19, 60 litrų. Jų durelės gali būti įrengiamas viršuje arba šone. Be standartinių aksesuarų produktams, egzistuoja kompaktiški gėrimų šaldytuvai. Jų konstrukcija leidžia įdėti vieną butelį arba metalinę skardinę, kuri statoma į specialią angą.

Pagal veikimo principą, automobiliniai šaldytuvai būna:

  • Kompresiniai. Šaldymas vyksta greitai. Įprastai temperatūrą galima reguliuoti. Jų trūkumas yra sąlyginai aukšta kaina.
  • Termoelektriniai. Daugelis iš jų gali šaldyti arba šildyti tūrinį. Dažniausiai pasižymi sąlyginai nedideliu tūriu, tačiau veikia tyliai ir parduodami nebrangiai.
  • Dujiniai. Idealiai tinka ilgoms kelionėms ir stovyklavimui. Gali veikti ne tik nuo žiebtuvėlio lizdo, bet ir dujų baliono, be pajungimo į tinklą.

Gamintojai siūlo nešiojamus konteinerius ir integruojamus gaminius. Pastarieji, įprastai, montuojami alkūnių atlošuose arba nišose tarp sėdynių.

Veikimo principas

Šaldymas termoelektriniuose įrenginiuose vyksta dėl to, kad srovė nuolatos praeina po pusiau laidžias plokštes. Viena pastarųjų dalis yra kameroje, o kita – jos išorėje. Šiluma iš aparato perduodama į išorę, dėl ko vidaus elementų temperatūra sumažėja, o išorinių – padidėja.

Kitų tipų įrenginiai funkcionuoja naudodami šaltnešį. Tai gali būti freonas, amoniakas. Dujiniame automobiliniame šaldytuve, taip pat vadinamame absorbciniu, vandens ir amoniako mišinys įšyla ir juda vamzdžiais į garintuvą. Ten iš mišinio išsiskiria amoniakas, o plokštelės ir kameros vidus atšąla.

Aparatuose su kompresoriumi, freonas per droselinę angą patenka į garintuvą. Ten, dėl staigaus slėgio sumažėjimo, skystis tampa garais. Šaltnešis pasiima šilumą iš garintuvo elementų. Tai atvėsina aparato vidų. Kompresorius įsiurbia garus, suspaudžia juos ir nusiunčią į kondensatorių. Jame šaltnešis perduoda šilumą į aplinką ir sugrįžta į skystą būseną.

Automobilinio šaldytuvo eksploatavimo ypatumai

  1. Laikykitės gamintojo rekomendacijų dėl įrangos naudojimo ir priežiūros.
  1. Valymo metu, venkite šiurkščių kempinėlių, abrazyvių valymo priemonių, tirpiklių. Daugelyje atvejų pakanka drėgno audinio ir nedidelio kiekio muilino vandens.
  2. Jeigu jūs pasirinkote termoelektrinį įrenginį, stenkitės į jį dėti iš anksto atšaldytus produktus. Priešingu atveju, reikiamos temperatūros pasiekimo procesas užtrūks daugiau laiko.
  3. Stebėkite, kad šaldytuvo tūrinis netrukdytų iki galo uždaryti durelių. Saugokite gaminį nuo tiesioginių saulės spindulių.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Jeigu jums reikalingas patikimas automobilinis šaldytuvas, kreipkitės į mūsų internetinę parduotuvę. Mes bendradarbiaujame su gamintojais, kurie verti pasitikėjimo. Pateikite internetinį užsakymą jau dabar, o mes greitai apdorosime užsakymą ir organizuosime pristatymą per trumpiausią įmanomą laiką. Be to, AUTODOC reguliariai vykdo akcijas. Tai puikus būdas sumažinti išlaidas. Nepraleiskite šios puikios galimybės sumažinti išlaidas!

loader Prašome palaukti...