1 000 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis Pavyzdys

0 Prekės
#
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
0,00 €

Nepamirškite apie reguliarią techninę priežiūrą ir atodalių keitimo intervalus automobilyje RENAULT WIND

Renault Wind

Dviviečiai rodsteriai Renault Wind buvo gaminami prancūzų įmonės nuo 2010 iki 2013 metų. Modelis buvo gaminamas gamykloje Novo Miesto, Slovėnija. Iš viso buvo pristatyta tik viena modelių karta.

Renault Wind sukūrimo istorija

Koncepcinis automobilis Renault Wind Concept buvo parodytas 2004 metais Ženevos automobilių parodoje. 2010 metais, irgi Ženevoje, gamintojas pristatė serijinį Renault Wind modelį. Į prekybą patekęs automobilis mažai kuo buvo panašus į koncepciją.

Pagrindinės Renault Wind eksterjero savybės buvo ištemptos formos žibintai, įrengti beveik vertikalioje padėtyje, ir aptaki banguota linija, juosianti visą kėbulą. Priekinė ir galinė automobilio dalys buvo pusiau apvalios. Interjero buvo daugiau inovacinių sprendimų. Gamintojai pasiūlė naują keleivio išdėstymo formulę 2+1: dvi priekinės sėdynės buvo tvirtai užfiksuotos, o trečią galinę sėdynę galima buvo sukurti atmetus specialią pertvarą, esančia tarp vairuotojo ir priekinės keleivio vietos. Prietaisų skydelį pakeitė vienas įrenginys, sujungęs spidometrą ir tachometrą: indikatorius su strėlyte rodė greitį, o elektrinis indikatorius – variklio apsisukimus.

Serijiniame modelyje buvo nuspręsta atsisakyti trečiosios sėdynės. Pedalai ir vairas, atidarius duris, automatiškai susilenkdavo, kas palengvino vairuotojui įlipimą į saloną. Kondicionieriaus valdymo mygtukai buvo išdėstyti ant vairuotojo durų. Automobilio eksterjeras buvo panašus į koncepcinės mašinos, taip pat Renault Clio ir Renault Megane. Išskirtinės Renault Wind savybės buvo įgaubti šonai, saugumo sija už sėdynių, galinis aptakas, stambios oro įsiurbimo ertmės ir penkių stipinų ratlankiai. Sulankstomas stogas, susidarantis iš vienos sekcijos, pasisukdavo 180° ir susidėdavo į bagažinę.

Interjero apdailoje buvo naudojamos brangios ir kokybiškos medžiagos. Sėdynės buvo aptemptos oda, be to, galima buvo rinktis iš kelių skirtingų spalvų. Ribotos serijos automobiliuose prietaisų skydelio apdailoje buvo naudojamas chromas ir raudoni odiniai įdėklai.

Bazinę komplektaciją sudarė šie įrenginiai: kondicionierius, kruizo kontrolė su greičio ribojimu, dvi oro pagalvės, elektriniai langų pakėlikliai, galinio stiklo ir veidrodėlių šildymas, hidraulinis vairo stiprintuvas, centrinis užraktas, borto kompiuteris, rūko žibintai, chromuotas išmetimo vamzdis, apsauginiai slenksčių antdėklai. Už papildomą mokestį galima buvo užsisakyti žibintų reguliavimo sistemą „follow me home“, klimato kontrolę, lietaus daviklį ir kt.

Nepriklausomai nuo neblogų techninių charakteristikų, šiuolaikinio dizaino ir turiningos įrangos, automobilis nebuvo itin paklausus, tad 2013 metais jo gamyba buvo nutraukta.

Pirkti internetu su nuolaida arba specialiu pasiūlymu - TecDoc Inside

Duomenų kopijavimas be išansktinio TECDOC sutikimo yra draudžiamas. Ypač draudžiama kopijuoti visą duomenų bazę ir ją platinti. Pažeidus šias autoriaus teises ir nustačius tokius atvejus, nustatyti asmenys bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

Tarptautinis klientų aptarnavimas

Klientų aptarnavimas Lietuva[email protected]Autodoc.lt – Karštoji linija ir klientų aptarnavimo

© 2019 www.autodoc.lt: AUTODOC internetinė parduotuvė

Nauja ir supaprastinta paieška tinklapyje leis Jums lengviau rasti reikiamą dalį. Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys vairavimo dinamikos kontrolė
Atsarginės dalys + Gamintojas vairavimo dinamikos kontrolė ASHIKA
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas vairavimo dinamikos kontrolė LEXUS LX
Atsarginės dalys + Prekės numeris vairavimo dinamikos kontrolė 151-02-285
Prekės numeris 151-02-283
Prekės numeris + Gamintojas 151-02-284 ASHIKA
OEN 8954630070
OEN + Gamintojas 8954233090 ASHIKA
loader Prašome palaukti...