Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
32 Prekės

Presavimo rinkiniai naudojami montuoti ir išmontuoti įvairias automobilio detales: guolius, įvores, tarpiklius ir kitas atsargines dalis, kurios tvirtai tvirtinamos. Su presavimo rinkinių pagalba galima užkirsti kelią atsarginių detalių išblukimui, užblokavimui ar sugadinimui, taip pat apsaugoti montavimo vietą nuo deformacijos. Įrankio forma kopijuoja atsarginės detalės formą, o tai užtikriną tolygų jėgos paskirstyma visoje apskritimo srityje.

Kokios yra presavimo rinkinių rūšys?

Pagal medžiagą:

  • Metaliniai. Jie labai patvarūs ir tinkami pašalinti labai prigludusias dalis, pvz., įvores.
  • Plastikiniai. Jie sveria mažai ir yra atsparūs korozijai. Dažniausiai naudojami presuojant skriemulius ir krumpliaračius, o taip pat guolius.

Taip pat šie įrankiai skiriasi pagal diametrą, aukštį, sienelių storį. Dirbant, labai svarbu apsvarstyti šias charakteristikas, kadangi netinkamai pasirinktas įrankis gali sugadinti atsargines dalis.

Patarimai kaip naudotis presavimo rinkiniais

Prieš pradėdami dirbti, perskaitykite gamintojo instrukcijas. Įsitikinkite, kad įrankio skersmuo yra toks pat, kaip ir numontuojamos detalės matmenys.

Tvirtinimo detalė turi būti išvalyta nuo nešvarumų ir nušlifuota, jeigu tai reikalinga. Lengvam montavimui patartina sutepti ja su specialiu tepalu. Tačiau rekomenduojama pašalinti rūdžių slopinimo junginį nuo paviršiaus.

Darbo metu turite būti tikri, kad įrenginys tvirtai laikosi per visą perimetrą. Kitu atveju, jis gali pakrypti.

Po atlikto darbo, turėtumėte švariai nuvalyti įrankį. Geriau jį laikyti įrankių dėžėje, tokiu būdu Jūs turėsite viską ko reikia po ranka.

AUTODOC patogi elektroninė parduotuvė

Mūsų elektroninės parduotuvės kataloge yra daug aukštos kokybės automobilių remonto ir priežiūros įrankių už nedidelę kainą. Su jų pagalba, visus darbus atliksite lengvai, efektyviai ir greitai. Patogi paieškos sistema padės Jums surasti reikiamą produktą per kelias sekundes. Klientų aptarnavimo tarnybos specialistai visada pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus, renkantis prekes ar pateikiant užsakymą.

loader Prašome palaukti...