Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
4 Prekės

Statybiniai kibirai naudojami kaip konteineris skirtingoms medžiagoms maišyti, automobilio remontui: gruntai, užpildai, dažai, hermetikai ar klijai. Tinkami trumpalaikiam laikymui jau paruoštų mišinių ir junginių. Ypatingai naudinga valymo metu po remonto darbų.

Kokių rūšių yra statybiniai kibirai?

Pagal medžiagą:

  • Metaliniai. Jie patvarūs ir dilimui atsparūs. Tinkami degiųjų medžiagų transportavimui. Nėra jautrūs temperatūros pokyčiui. Atsparus mechaniniam poveikiui, tačiau jie yra sunkūs.
  • Plastikiniai. Jie nėra sunkūs ir pigūs. Taip pat gali turėti specialų nutekėjimą, kad būtų patogiau pilstyti skystus junginius. Gali būti naudojami daugybei agresyvių medžiagų.
  • Gumos plastiko kibirai. Jie pasižymi elastingumu ir atsparumu mechaniniams pažeidimams bei temperatūros pokyčiams.

Statybiniai kibirai būa skirtingų talpų. Taip pat gali būti su papildomais priedais:

  • Dangteliai apsaugo turinį nuo užteršimo ar džiovinimo.
  • Ratukai reikalingi patogesniam transportavimui.
  • Ritinėliai skirti nuvalyti purvą nuo įrankių.

Kai kurie yra su matavimo skale leidžiančia reguliuoti sudedamųjų dalių kiekį maišant.

Patarimai kaip naudotis statybinius kibirus

Draudžiama naudoti įrankius kitais tikslai nei numatyta, pavyzdžiui, negalime saugoti ar transportuoti maistą ar geriamąjį vandenį juose. Nepatartina naudoti tą pačią talpą vandens transportavimui ir maišyti mišinį.

Po visų darbų, kibirą kruopščiai išplaukite. Nepalikite greitai džiūstančių likučių, pvz., užpildo.

Patikrinkite ar kibiras tinkamas mišinio chemikalams. Draudžiama naudoti agresyvius tirpiklius valyti kibirą, nebent gamintojas nurodo kitaip.

Nelaikykite plastiko ir gumos-plastiko kibirų temperatūroje žemiau nulio ar šalia šildytuvų. Tai gali sukelti jų įlūžimą ar deformaciją.

AUTODOC patogi internetinė parduotuvė

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti statybinių kibirų ir kitų įrankių patraukliomis kainomis. Mes siūlomi didelį įrankių, priedų ir cheminių medžiagų pasirinkimą Jūsų automobilio remontui. Mes taupome ne tik Jūsų pinigus, bet ir laiką. Norėdami atlikti užsakymą, tiesiog užpildykite užsakymo formą arba susisiekite su mūsų specialistais. Jūsų prekės bus pristatyto be vėlavimo.

loader Prašome palaukti...