Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
185 Prekės

Techniniai aerozoliai – specialios cheminės medžiagos, skirtos automobilio mazgų ir detalių apsaugai, priežiūrai ir remontui. Atlieka įvairiausias funkcijas: apsaugo automobilio komponentus nuo agresyvaus išorinio poveikio, leidžia pašalinti įvairius nešvarumus, padeda paruošti paviršių prieš dažymą, palengvina detalių montavimą ir demontavimą, ir t.t.

Kokie būna techninių aerozolių tipai

Priklausomai nuo naudojimo srities:

 • Daugiafunkciai. Naudojami atliekant iš karto kelias užduotis. Suderinami su daugelių medžiagų. Prie jų priskiriami, pavyzdžiui, įvairūs tepalai, kurie ne tik mažina detalių trinties koeficientą, bet ir apsaugo jas nuo korozijos, palengvina srieginių sujungimų montavimą ir demontavimą, atlieka izoliavimo funkciją.
 • Siauros paskirties. Įprastai atlieka vieną konkrečią funkciją. Šios kategorijos pavyzdys yra aerozoliai variklio užvedimui arba priemonė oro nuotėkio aptikimui.

Priklausomai nuo atliekamų funkcijų, prie labiausiai paplitusių produktų priskiriami:

 • Valantys. Šalina įvairius nešvarumus nuo plastikinių, metalinių, odinių ir tekstilės paviršių.
 • Apsauginiai. Sulėtina arba sustabdo metalinių detalių koroziją. Šalina jau esančius pažeidimų pėdsakus. Stabdo negatyvų aplinkos poveikį apdorotiems paviršiams. Neleidžia išdžiūti ir sutrūkinėti guminiams ar plastikiniams elementams, gaminiams iš odos.
 • Šalinantys riebalus. Naudojami alyvos nuosėdų šalinimui prieš klijavimą, dažymą arba antikorizinį paviršiaus apdorojimą.
 • Aušinantys. Palengvina guolių, velenų, stūmoklių ir kitų pritaikymo reikalaujančių detalių montavimą bei demontavimą.
 • Sutepantys. Ant detalių paviršiaus sukuria apsauginę plėvelę. Užtikrina lengva jų slydimą.
 • Sandarinantys. Naudojami ekstriniam nuotėkių šalinimui sunkiai pasiekiamose vietose. Skirti mazgams, kurie eksploatuojami esant nedideliam slėgiui, pavyzdžiui, pavarų dėžė, vožtuvų dangtelis, alyvos karteris.
 • Koreguojantys. Veikia mazgų ir agregatų funkcionavimą.
 • Dekoratyvūs. Naudojami kėbulo ir kitų interneto ar eksterjero elementų dažymui.
 • Skirti diagnostikai. Padeda nustatyti darbinių skysčių ir oro nuotėkius. Naudojami kėbulo sandarumo tikrinimui.

Pagal suderinamumą su medžiagomis, skiriami techniniai aerozoliai metalui, plastikui, dažytiems elementams, stiklams, guminiams, viniliniams ir odiniams gaminiams, audiniams.

Techninių aerozolių naudojimo ypatumai

 1. Prieš naudodami aerozolį, būtinai sukratykite balionėlį. Priemonę purkšti reikia iš atstumo, kurį instrukcijoje nurodo gamintojas.
 2. Lokaliam techninio aerozolio naudojimui ir sunkiai pasiekiamų vietų apdorojimui, naudokite specialų antgalį. Įprastai, jis būna tiekiamas kartu su priemone.
 3. Laikykitės veiksmų algoritmo, kurį rekomenduoja priemonės gamintojas. Jis turi nurodyti mišinio laikymo laiką, padengiamų sluoksnių skaičių, suderinamumą su įvairiomis medžiagomis ir kitą svarbią informaciją.
 4. Laikykitės atsargumo priemonių. Įprastai, draudžiama purkšti mišinį šalia atviros liepsnos šaltinių. Neleidžiama jų laikyti atviruose saulės spinduliuose ir šalia šildymo įrenginių.
 5. Stenkitės neįkvėpti purškalo. Venkite jo patekimo į akis ir ant odos. Naudokite individualios saugos priemones.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Platų automobilių chemijos produktų pasirinkimą jūs rasite internetinėje parduotuvėje AUTODOC. Pas mus galite įsigyti techninius aerozolius iš įvairiausių žinomų gamintojų itin geromis kainomis. Iškilus bet kokiems klausimams, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą: jūs gausite operatyvius ir kompetentingus atsakymus.

loader Prašome palaukti...