0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
19 Prekės

Užpildai naudojami atliekant bamperių ir kitų kėbulo elementų restauravimo darbus. Leidžia lengvai ir greitai pašalinti smulkius įdubimus, įtrūkimus ir įskilimus. Taip pat naudojami kaip antras grunto sluoksnis: tepami ant glaisto ir padengiami dažais.

Kokie būna užpildų tipai

Pagal paskirtį:

  • Pažeidimų likvidavimui. Užpildo įskilimus ir įbrėžimus. Tepami tiesiogiai ant detalių.
  • Gruntavimo medžiagos išlyginimui. Šalina poras, kurios lieka po glaistymo, ir apsaugo dangą nuo agresyvių komponentų poveikio, esančių dažymo gaminių sudėtyje.

Priklausomai nuo bazinio komponento:

  • Polieteriniai. Pasižymi dideliu polimerizacijos greičiu: vidutiniškai, sukietėjimas įvyksta praėjus 20 minučių po padengimo. Dažyti detales galima jau po 1 valandos. Gali būti laikomi ganėtinai ilgą laiką, įprastai būna dviejų komponentų ir yra sumaišomi prieš naudojimą. Nepakankamai atsparūs drėgmei.
  • Stiklo pluošto. Naudojami pažeidimų šalinimui ant paviršių iš stiklo-plastiko. Nesusitraukia džiūdami, pasižymi dideliu patvarumu, nepraleidžia drėgmės.
  • Su metalo dalelėmis. Parduodami už brangesnę kainą, lyginant su kitais produktais, tačiau pasižymi puikiu efektyvumu. Įprastai, sukietėja mažiau nei per pusę valandos ir yra lengvai šlifuojami.

Užpildų naudojimo patarimai

  1. Prieš pradėdami darbus, pasitikslinkite, ar produktas tinka naudoti ant paviršių, kuriuos jūs norite apdoroti. Pavyzdžiui, priemonės su metalo dalelėmis negali būti naudojamos dirbant su detalėmis, kurios pagamintos iš stiklo-plastiko.
  2. Iš anksto paruoškite paviršių. Įprastai, reikia pašalinti senų dažų likučius ir būtinai cheminėmis priemonėmis apdoroti vietas, kurios pažeistos korozijos.
  3. Priemonę naudokite kaip nurodoma instrukcijoje. Kai kurias iš jų galima naudoti tik visiškai išdžiūvus gruntui, o kitos gali būti tepamos ir ant drėgno paviršiaus. Be to, kai kuriuos užpildus galima sumaišyti su dažais. Tai patogu, jeigu kėbului naudojami šviesių atspalvių dažai: restauruojamos vietos neišsiskirs.
  4. Maišydami dviejų komponentų užpildus, visada laikykitės gamintojo nurodomų proporcijų. Per didelis vieno iš ingredientų kiekis gali sukelti dangos sutrūkinėjimą, o per mažas – ilgu džiovimo laiku.

AutoDoc: patogus apsipirkimas internetu

Norėdami įsigyti užpildą greitai ir nebrangiai, kreipkitės į mūsų specialistus. Jie padės jums įsigyti priemonę, kuri puikiai tiks suplanuotų remonto darbo atlikimui. Norėdami susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba, galite pasinaudoti telefonu, el. paštu arba internetiniu pokalbiu langu. Taip pat jūs galite savarankiškai susipažinti su mūsų kataloge asortimentu, norėdami, pavyzdžiui, sulyginti mūsų kainas su vidutinėmis rinkoje. Liksite maloniai nustebę!

loader Prašome palaukti...