0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
11 Prekės

Klijai plastikinių detalių remontui naudojami pažeistų bamperių, kėbulo panelių, dekoratyvinių salono elementų ir kitų komponentų restauravimui. Jų naudojimas leidžia išvengti brangių detalių keitimo.

Kokie būna klijų plastikui tipai

Priklausomai nuo leidimo pavidalo, visos priemonės skiriamos į dvi grupes:

 • Vieno komponento. Tai naudojimui paruoštas mišinys.
 • Dviejų komponentų. Prieinami kaip atskiri ingredientai: aktyviosios medžiagos ir aktyvatoriaus.

Kaip pagrindinis komponentas gali būti naudojama:

 • Cianakrilas arba cianakrilatas. Jų pagrindu sukurti produktai sudėtyje neturi tirpiklių ir efektyviausi nedidelių elementų dydžiu.
 • Poliuretanas. Priemonės su šios medžiagos pagrindu tinka remonto darbams automobilio išorėje, kadangi po sustingimo įgauna didelį patvarumą, elastingumą ir nepraranda eksploatacinių savybių dėl drėgmės poveikio.
 • Epoksidinės medžiagos. Šio tipo autochemija užtikrina maksimaliai patvarų sujungimą, kuris atlaiko ekstremaliai aukštas temperatūras ir slėgį.

Klijų plastikinių detalių remontui eksploatavimo ypatumai

 1. Prieš naudodami produktą pasitikslinkite, ar jis suderinamas su apdorojamo paviršiaus medžiaga. Pavyzdžiui, kai kurių tipų epoksidinius klijus negalima naudoti gaminiams iš polipropileno.
 2. Peržiūrėkite instrukciją ir laikykitės gamintojo nurodymų. Atsižvelkite į jo nurodytus rekomenduojamus laukimo laikus tarp produkto panaudojimo ir elementų sujungimo. Naudodami dviejų komponentų priemones turėkite omenyje, kad daugelyje atvejų ingredientų sumaišymui numatoma ne daugiau kaip 1 minutė, kadangi jau po 5-6 prasideda polimerizacija.
 3. Iš anksto paruoškite švarų nesiveliantį audinį: juo patogu nuvalyti mišinio perteklių.
 4. Produkciją laikykite tik tokioje temperatūroje ir drėgmėje, kurią nurodo gamintojas. Kai kurios priemonės savo savybes išsaugo tik esant +2–8 °C temperatūrai.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Apsipirkdami pas mus, jūs liksite patenkinti kainomis ir aptarnavimu. Štai kodėl:

 1. Mūsų klientų aptarnavimo specialistai gerai pažįsta tinklalapyje pateiktą asortimentą ir tikrai žino kokia produkcija geriausiai tiks jūsų konkrečiam tikslui. Jūs visada galite kreiptis dėl pagalbos su pasirinkimu.
 2. Mūsų kataloge yra visos šviežiausios naujovės iš autochemijos pasaulio. Jų efektyvumas, patikimumas ir puiki kokybė patvirtinama daugybės teigiamų atsiliepimų.
 3. Patogi tinklalapio vartotojo sąsaja leidžia per kelias minutes rasti reikiamą produkciją.
 4. Greitas užsakymų apdorojimas leidžia gauti prekes itin greitai.

Reguliarios akcijos ir nuolaidos leis jums įsigyti klijus plastikinių detalių remontui geriausiomis kainomis.

loader Prašome palaukti...