0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
38 Prekės

Hermetikas radiatoriui leidžia operatyviai likviduoti nutekėjimus aušinimo sistemoje. Naudojamas nedidelių įskilimų, kiaurymių, metalo poringumo pašalinimui.

Kokie būna automobilių hermetikų aušinimo sistemai tipai

  • Milteliai. Jų sudėtyje yra komponentai, brinkstantys po kontakto su darbiniu skysčiu. Jie sukuria tam tikrą kamštį, kuris sustabdo nutekėjimą.
  • Polimeriniai. Sukietėja po kontakto su deguonimi nutekėjimo vietose.

Hermetiko radiatoriui eksploatavimo ypatumai

  1. Kai kurių tipų priemones galima naudoti tik esant nedideliems nutekėjimais ir tik kaip laikiną sprendimą, pavyzdžiui, kad nuvažiuotumėte iki autoserviso. Po to, aušinimo sistemą reikės kruopščiai išplauti. Priešingu atveju, gali būti pažeistas kanalų ir vamzdelių pratekamumas, kad prives prie šilumos atidavimo efektyvumo sumažėjimo ir sukels pavaros agregato perkaitimą. Tačiau egzistuoja ir ilgalaikio poveikio hermetikai radiatoriams. Jie neturi poveikio aušinimo sistemos veikimui, kadangi aktyvuojasi tik ištekėdami, todėl gali būti naudojami ne tik remontui, bet ir profilaktikai. Atsižvelkite į tai rinkdamiesi autochemijos tipą.
  2. Susipažinkite su instrukcija, pateikta ant produkto pakuotės, ir tiksliai ja vadovaukitės. Kai kurie mišiniai sukietėja, kol variklis veikia, o kiti – po jo sustojimo. Variklio veikimo laikas tuščiąja eiga gali svyruoti nuo 5 iki 20 minučių. Kartais autochemijos gamintojai kelia papildomus reikalavimus.
  3. Priemonės pilamos arba beriamos į iki darbinės temperatūros pašildytą variklio radiatorių. Tačiau prieš atidarydami dangtelį, palaukite, kol slėgis aušinimo sistemoje sumažės, kad nenusidegintumėte. Dedant produktą tiesiogiai į išsiplėtimo bakelį, rekomenduojama iš pradžių nupilti kelis aušinimo skysčio litrus, o po to vėl juos pripilti, kad užtikrintumėte pakankamą išmaišymą.
  4. Prieš naudojimą, pakuotę su mišiniu reikia gerai pakratyti.
  5. Produkto visada reikia pridėti tiek, kiek nurodo gamintojas.
  6. Tokio tipo autochemijos sudėtyje esantys komponentai pavojingi regėjimui. Todėl svarbu viską atlikti atsargiai ir neskubant, taip pat patartina naudoti individualios apsaugos priemones.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Įsigykite hermetiką radiatoriui, visada turėkite jį po ranka, ir busite apsaugoti nuo nemalonumų, galinčių atsirasti dėl nutekėjimų. Plačiame sandarinimo mišinių asortimente, kurį rasite internetinėje parduotuvėje AUTODOC, galima nesunkiai pasiklysti. Tam, kad negaištumėte daug laiko tinkamų komponentų parinkimui, kreipkitės į mūsų specialistus: jie visada su džiaugsmu jums padės.

loader Prašome palaukti...