Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
94 Prekės

Padangų pripūtėjai palengvina ir pagreitina padangų pripūtimą tinkamu slėgiu. Dažniausiai jie yra su žarnele ir slėgio matuokliu. Pastarasis gali būti nupirktas atskirai ir naudojamas ne tik slėgiui padangose matuoti, bet ir kitų automobilio sistemų testavimui.

Veikimo principas

Padangų pripūtėjas dažniausiai susideda iš įjungimo mechanizmo, žarnelės su spaustuku ir matavimo įrenginio. Jis naudojamas su oro kompresoriumi. Žarnelės spaustukas užsitvirtina ant ventilio. Kai pripūtėjo mygtukas ar rankenėlė nuspaudžiama, oras patenka į padangą. Įrenginys rodo realaus laiko slėgio parodymus. Kai pasiekiama norima vertė, tereikia atleisti mygtuką. Jeigu rodmenys yra didesni negu reikia, juos sumažinti galite paspausdami vožtuvėlį.

Kokios yra padangų pripūtėjų rūšys?

Pagal paskirtį:

  • Lengviesiems automobiliams. Jie dažniausia būna su žarnele ir matavimo įrenginiu, kuriame yra pavaizduota žemiausia padalos vertė. Tai padeda stebėti net menkiausius pokyčius.
  • Komercinės paskirties automobiliams. Jie tiekiami su papildomu prailginimu. Jie naudojami didelėms apkrovoms.

Pagal korpuso medžiagą:

  • Metaliniai. Jie labai patvarūs.
  • Plastmasiniai. Jie yra lengvi ir atsparūs drėgmei.

Kokie yra padangų manometrai?

Daugelis gamintojų pateikia tokius įrankius:

  • Analoginis. Nebrangus ir paprastas bei patikimas dizainas, tačiau nėra labai tikslus.
  • Skaitmeninis. Pateikia tiksliausius matavimo parodymus, tačiau yra brangūs. Taip pat yra jautrūs temperatūros pokyčiams ir būtinas baterijų keitimas.

Matavimo įrankiai gali būti aptraukti guma. Tai gali sukurti minkštinantį poveikį, kuris apsaugo prietaisą nuo mechaninių pažeidimų.

Patarimai kaip naudotis padangų pripūtėjais ir manometrais

Gamintojo instrukcijoje yra nurodyta kokių veiksmų reikėtų imtis naudojantis šiuo prietaisu. Prieš pradedant naudotis juo, patartina ištirti jį.

Atkreipkite dėmesį, kad per mažas ar per didelis slėgis padangose yra avarijos rizika. Nepatartina slėgio matuoti iš karto po automobilio sustojimo: parodymai gali būti netikslūs. Leiskite padangai atvėsti ir tik po to pradėkite leisti orą.

AUTODOC: patogi elektroninė parduotuvė

Visada yra galimybė už gerą kainą nusipirkti padangų pripūtėją su manometru ir kompresoriumi. Susisiekite su AUTODOC specialistais prieš įvykdydami užsakymą. Jie papasakos viską apie šios kategorijos prekes, jų akcijas ir padės atrasti labiausiai tinkamą variantą kataloge.

loader Prašome palaukti...