Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Pasirinkite kategoriją
Gamintojai
337 Prekės

Jums pažįstama situacija, kai mobilusis įrenginys išsijungia pačiu netinkamiausiu metu dėl išsikrovusio akumuliatoriaus? Automobiliai įkrovikliai telefonams padės to išvengti. Šie kompaktiški įrenginiai leis jums įkrauti išmanųjį telefoną, planšetę arba kitą įrenginį transporto priemonės salone.

Veikimo principas

Įrenginiai veikia nuo žiebtuvėlio lizdo, naudodamas automobilio akumuliatoriaus energiją. Jais galima įkrauti prietaisus tiek važiuojant, tiek stovint. Aksesuaruose yra elektroninė mikroschema, per kurią borto tinklo įtampa (12 voltų) yra pakeičiama iki lygio, naudojamo išmaniųjų telefonų įkrovimui.

Kokie būna automobilinių įkroviklių telefonams tipai

Įrenginiai vienas nuo kito skiriasi tokiomis charakteristikomis:

  • Konstrukcija. Kataloguose pateikiami gaminiai su integruotu laidu ir USB adapteriai. Pastarieji gali būti parduodami su nuimamu laidu arba be jo. Kai kuriuose adapteriuose yra 2-3 lizdai, kas leidžia vienu metu krauti kelis įrenginius.
  • Įtampos galingumas. Gali būti, pavyzdžiui, 1, 2 arba 3,6 A.
  • Prijungimo kištuko formatas. Iš esmės, gaminiuose būna micro-USB jungtis, kadangi ji tinka daugeliui prietaisų. Taip pat kataloguose galima rasti įrenginius su USB ir mini-USB jungtimis, modelius su keliais skirtingų tipų jungtukais ir firminius aksesuarus, pagamintus atitinkamo gamintojo išmaniesiems telefonams.
  • Korpuso medžiaga. Automobiliniai įkrovikliai telefonams įprastai gaminami iš tvirtų polimerinių medžiagų. Kai kurių korpuso detalių gamybai gali būti naudojami aliuminio lydiniai ir nerūdijantysis plienas. Be to, leidžiami gaminiai su titano danga.
  • Komplektacija. Kai kurie produktai parduodami kartu su laidu, laikikliu prietaisui ir kitais priedais.
  • Papildomos funkcijos. Daugelis gamintojų siūlo įrenginius su įmontuotu voltmetru, ampermetru, termometru. Taip pat galima įsigyti įrenginius, galinčius skleisti įspėjamąjį garso signalą smarkiai sumažėjus įtampai automobilio borto tinkle.

Automobilinių įkroviklių telefonams eksploatavimo ypatumai

  1. Gaminius naudokite pagal paskirtį, laikydamiesi gamintojo rekomendacijų. Atkreipkite dėmesį į tai, kad įtampos rodiklis ant įkroviklio neviršytų dydžio, nurodyto ant įrenginio maitinimo elemento. Kai šis rodiklis pernelyg didelis, tiek pats aksesuaras, tiek išmaniojo telefono akumuliatorius gali perkaisti ar net sugesti.
  2. Turėkite omenyje, kad prijungus du ir daugiau prietaisų, įkrovimo procesas vyks lėčiau. Tai susiję su tuo, kad elektros srovė paskirstoma kelioms išvestims.
  3. Gaminį laikykite taip, kad ant jo nepatektų skysčiai. Venkite perkaitimo.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Norėdami be rūpesčių įsigyti automobilius įkroviklius telefonams, registruokitės mūsų internetinėje parduotuvėje. Mes numatėme viską patogiems apsipirkimams internetu: tinklalapį su intuityviai suprantama vartotojo sąsaja, patogią mobiliąją programėlę, išsamius prekių aprašymus. Kainos, taikomos mūsų produkcijai, kalba pačios už save: ji kainuoja nebrangiai. Be to, daugeliui autoaksesuarų taikomos nuolaidos.

loader Prašome palaukti...