Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
4 Prekės

Suvirinimo aerozolis plačiai naudojamas atliekant remonto darbus, susijusius su metalinių detalių taisymu. Jo naudojimas neleidžia atsirasti suodžiams ir prikepti metalo lašeliams prie suvirinamų detalių paviršių, taip pat ant degiklio antgalio, palengvina siūlų šlifavimą, padeda ekonomiškai naudoti medžiagas, naudojamas virinimo metu. Be to, išdžiūvusios, šios prekės sukuria apsauginę plėvelę, neleidžiančią plisti korozijai.

Kokie būna apsaugos nuo metalo purslų tipai

Kaip pagrindinė veiklioji medžiaga suvirinimo aerozoliuose gali būti naudojami įvairūs komponentai. Prie populiariausių priskiriamos tokios priemonės:

  • Silikono pagrindu. Kainuoja nebrangiai, tačiau jas reikia dažnai naudoti, dėl ko jos sunaudojamos neekonomiškai. Patekę į suvirinimo zoną, gali neigiamai paveikti sujungimų patvarumą. Po naudojimo, nuo paviršiaus reikia kruopščiai pašalinti riebalus, todėl tokius aerozolius nerekomenduojama naudoti ant detalių, kurios vėliau galvanizuojamos, chromuojamos ar dažomos. Sudėtyje gali būti aliuminio ir molibdeno priedų. Pirmieji naudojami aliumininiams komponentams. Suteikia tolygumo ir blizgesio siūlių sujungimams. Antrieji išsaugo eksploatavimo charakteristikas esant temperatūrai iki 700 °C.
  • Keraminiu pagrindu. Pasižymi dideliu efektyvumu, atlaiko temperatūrą iki 1500 °C. Nelinkę trūkinėti, todėl juos patogu naudoti. Labai ekonomiški: vieno padengimo įprastai užtenka 8 darbo valandoms.
  • Augalinio aliejaus pagrindu. Ekologiški ir saugūs. Sudėtyje nėra toksinių komponentų. Jų sudėtyje yra medžiagos, užtikrinančios riebalų pašalinimą. Todėl net patekę ant darbinio paviršiaus, jie neturi įtakos sujungimo siūlės patvarumui.

Suvirinimo aerozolio naudojimo ypatumai

  1. Naudoti priemonę reikia tik toje vietoje, kur planuojama sujungimo siūlė. Purkšti produktą reikia plonu sluoksniu.
  2. Vienus mišinius reikia naudoti tik ant šaltų detalių, o kitus – ant iš anksto pašildytų. Tikslią veiksmų seką būtina pasitikslinti instrukcijoje, kuri pateikiama ant produkto pakuotės.
  3. Aerozoliai silikono pagrindu sukuria neilgaamžę dangą. Po tam tikro laiko, juos reikia purkšti pakartotinai.
  4. Po produktų su silikonu naudojimo, reikia kruopščiai nuplauti suvirinimo įrangos antgalį, kad išvengtumėte jo užsikimšimo.
  5. Darbų metu atsiradę purslai gali būti pašalinama šepečiu su metaliniais šeriais.
  6. Kai kurias priemones po naudojimo būtina nuplauti ir pašalinti riebalus, kitas užtenka nuvalyti švariu sausu audiniu.
  7. Apsauginiame aerozolyje nuo purslų gali būti lengvai užsiliepsnojančių komponentų. Todėl naudojimo metu reikia laikytis priešgaisrinės saugos reikalavimų.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Lengvam, kokybiškam ir paprastam suvirinimui mes rekomenduojame naudoti specialias priemones: pastas, aerozolius, losjonus ir skysčius. Juos galite įsigyti internetinėje parduotuvėje AUTODOC. Mūsų kataloge prieinamos šiuolaikiškiausios ir efektyviausios prekės iš geriausių autochemijos gamintojų. Užsisakykite suvirinimo aerozolį jau šiandien ir gaukite nuolaidą jo įsigijimui.

loader Prašome palaukti...