Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą
vaizdas
Gamintojai
69 Prekės

Priekinio stiklo uždanga saugo jūsų maino langą nuo sniego ir apledėjimo žiemą, ir nuo saulės spindulių bei dulkių vasarą. Skirtingai nuo didelių automobilių užvalkalų, tokie gaminiai pasižymi kompaktišku dydžiu ir gali būti uždėti per kelias sekundes. Patogūs naudotis kiekvieną dieną.

Kokie būna priekinio stiklo uždangų tipai

Gamintojai siūlo produktus, kurie skiriasi aukščiu ir ilgiu. Pavyzdžiui, kompaktiškų automobilių savininkai įprastai įsigyja aksesuarus, kurių anksčiau minėti parametrai yra 60 ir 130 cm, atitinkamai. Taip pat egzistuoja universalūs modeliai, tinkantys daugeliui lengvųjų automobilių. Jų aukštis siekia 70-80 cm, o ilgis – apie 150 cm. Stambesnėms transporto priemonėms, pavyzdžiui, mikroautobusams, galima internetu užsisakyti didesnius produktus. Jų aukštis įprastai yra didesnis nei 100 cm, o ilgis siekia 165 cm.

Priekinio stiklo uždangų gamybai naudojamos patvarios vandeniui atsparios medžiagos, kurios atlaiko temperatūros svyravimus. Dažniausiai tai:

 • polipropilenas;
 • lavsanas;
 • terilenas;
 • medvilnės ir aliuminio folijos kombinacija.

Fiksavimui ant transporto priemonės lango, aksesuarai gali turėti:

 • magnetus;
 • elastingas juostas, montuojamas ant šoninių veidrodėlių;
 • juostas tvirtinimui prie ratlankių;
 • lipnias juostas;
 • siurbtukus;
 • prailgintus kraštus iš audinio, skirtus fiksavimui durimis ir t.t.

Ant kai kurių gaminių yra papildomi tvirtinimo elementai. Pavyzdžiui, ant ilgų audinio kraštų gali būti raišteliai, kuriais juos galima surišti mašinos viduje. Tai neleidžia nuplėšti antdėklo esant smarkiam vėjui.

Kataloguose galima rasti gaminius, kurie taip pat saugo šoninius langus. Tokiuose modeliuose gali būti specialios kišenės išoriniams veidrodėliams.

Priekinio stiklo uždangų eksploatavimo ypatumai

 1. Antdėklą reikia dėti po valytuvų svirtimis ir užfiksuoti tvirtinimo elementais pagal gamintojo rekomendacijas.
 2. Automobilio aksesuaro priežiūros taisyklės priklauso nuo gamybai naudotos medžiagos. Kai kurias iš jų pakanka nuvalyti drėgna servetėle su valymo priemone. Daugelį produktų galima skalbti skalbimo mašinoje, nustačius neaukštą temperatūrą: iš terileno, pavyzdžiui, reikia skalbti prie +30 °C.
 3. Laikyti produktą reikia sausoje ir švarioje vietoje. Jeigu komplekte yra dėklas, būtinai naudokite jį. Tokiu būdu ne tik prailginsite tarnavimo laiką, bet ir sutaupysite vietos.

AUTODOC: patogus apsipirkimas internetu

Norėdami be problemų įsigyti priekinio stiklo uždangas, tapkite internetinės parduotuvės AUTODOC klientais. Tinklalapis su suprantama vartotojo sąsaja leis jums nesunkiai rasti viską, ko reikia. Taip pat mes sukūrėme patogią mobiliąją programėlę, kuri leidžia peržiūrėti prekių charakteristikas, sužinoti kainas ir galiojančias akcijas, pateikti užsakymus iš bet kokios vietos. Registruokitės AUTODOC jau dabar, kad patogiai ir nebrangiai įsigytumėte kokybiškus aksesuarus automobiliui.

loader Prašome palaukti...